Privatumo Politika

Bendra Informacija

MB Valmoza (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato  asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

Patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydami Duomenų valdytojui priklausančią interneto svetainę sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

1. Asmeninių duomenų rinkimas ir saugojimas

Renkame asmeninius duomenis ar informaciją, kuriuos konkrečiai ir savanoriškai pateikia mūsų svetainės lankytojai (vardas, pareigos, įmonės adresas, el. pašto adresas, telefono ir fakso numeriai). Identifikuojamą informaciją renkame šiais tikslais:

  • Informacijos ir klausimų gavimui.
  • Sutarčių sudarymui, užsakymų tvarkymui, produktų pristatymui, mokėjimų atlikimui, ir kitais su verslo bendradarbiavimu susijusiais tikslais.
  • Informavimui apie užsakymus, produktus, paslaugas ir pasiūlymus.

2. SLAPUKAI (angl. „cookies“).

  • Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė joje apsilankius išsaugo Kliento kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Kliento veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o klientui nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Informuojame, kad el.parduotuvėje valmoza.eu slapukai yra naudojami norint suteikti Klientui kokybiškas ir visavertes paslaugas, todėl kliento kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje yra įrašoma informacija.
  • 6.2. valmoza.eu naudoja „Google Analytics“ tinklalapio analizės paslaugą, kurią teikia „Google LLC“. „Google Analytics“ naudoja internetinio srauto slapukus, kurie padeda matyti kokius puslapius vartotojas lanko. Tai padeda atlikti internetinio srauto duomenų analizę bei pagerinti naršymo kokybę internetiniame puslapyje, atsižvelgiant  į vartotojų elgseną. Šią informaciją „Google Analytics“  naudoja tik statistinės analizės tikslais. Slapukų surenkama informacija apie veiksmus svetainėje (įskaitant Kliento IP adresą) bus persiunčiama ir saugoma „Google“ serveriuose Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šią informaciją „Google“ naudos veiksmams svetainėje įvertinti, svetainės operatoriams skirtoms ataskaitoms apie svetainės aktyvumą sudaryti bei kitoms su svetaine ir interneto naudojimu susijusioms paslaugoms teikti. „Google“ gali persiųsti šią informaciją trečiosioms šalims, jeigu to reikalauja įstatymai arba jei šios trečiosios šalys apdoroja informaciją „Google“ pavedimu. Bet kokiu atveju, „Google“ Kliento IP adreso nesusies su kitais „Google“ turimais duomenimis. Slapukai savarankiškai neidentifikuoja konkretaus asmens. Duomenys surinkti slapukų pagalba daugiau susiję su konkretaus kompiuterio panaudojimu negu su konkrečiu interneto naudotoju, tačiau Klientai gali atsisakyti slapukų naudojimo, naršyklėje pasirinkdami tam tikrus nustatymus. Visgi atkreipiame dėmesį į tai, kad tokiu atveju Klientai negalės išnaudoti visų svetainės teikiamų funkcijų. Naudodamiesi šia svetaine Klientai pareiškia, kad sutinka su aukščiau aprašytu pateiktų duomenų „Google“ apdorojimu būdu ir nurodytais tikslais.

Išsamesnę informaciją apie slapukus galite rasti adresu: ČIA

Jeigu nesutinkate, kad mes naudotumėme slapukus, Jūs turite galimybę pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus bei kontroliuoti slapukų kiekį. Naudingas nuorodas, kaip atsisakyti slapukų, rasite žemiau:

Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis bet kuriuo jums patogiu būdu:
Telefonu: tel:+37060963393
El. paštu: info@valmoza.eu